Integracja Systemów Automatyki - Tychy

Gwarancją szybkiego, efektywnego i zgodnego z wymogami realizowania procesu produkcji jest perfekcyjna współpraca wielu maszyn na jednej linii technologicznej. Przykładowo, linia do napełniania sokiem obejmuje pracę maszyn do mycia butelek, ich suszenia i wyparzania, napełniania, kapslowania i etykietowania, a niekiedy również drukowania kodów kreskowych. Aby zadanie było wykonane zgodnie z oczekiwaniami, jest konieczne skorelowanie pracy wszystkich maszyn tak, aby nie dochodziło do pustych przelotów, zacięć, przestojów i innych zakłóceń. Integracja systemów automatyki to jedna z usług, jaką realizuje nasza firma.

IMS korzysta z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie prefabrykacji i projektowania szaf sterowniczych oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które korzystnie wpłyną na organizację pracy w zakładzie. Dzięki nim jest możliwe wyeliminowanie części zadań wykonywanych ręcznie oraz przyspieszenie wydajności pracy.

Nasza oferta

Integracja systemów automatyki w naszym wykonaniu obejmuje:

  • systemy wizyjne i czytniki kodów – programowanie, konfiguracja oraz integracja systemów wizyjnych i czytników kodów marki Cognex, Keyence i IFM,
  • etykieciarki – konfiguracja, programowanie i integracja nowoczesnych urządzeń etykietujących,
  • grawerki, znakowarki – integracja mikroudarowych i laserowych znakowarek z istniejącymi systemami automatyki,
  • Mach3 – realizacja projektów maszyn CNC opartych o system Mach3. Projektujemy kompletny układ sterowania oraz konfigurujemy system Mach3 zgodnie z wytycznymi klienta.

Nasi specjaliści są wszechstronni. Nie tylko programują czytniki kodów i konfigurują etykieciarki. Integracja systemów automatyki obejmuje też zagadnienia dotyczące zasilania, systemów sieciowych, wizualizacji, aparatury kontrolno-pomiarowej, a także systemów sterowania i napędów. Jesteś zainteresowany współpracą? Zachęcamy do kontaktu z firmą IMS Serwis w Tychach.